Брифінг “Потенційні інвестиції в Україну. Транзит, як шанс на завантаження 20 галузей економіки та модернізацію транспортного машинобудування”

04 вересня 2019 року, за сприянням Асоціації «Високошвидкісні магістралі» та Українсько-Арабської ділової ради у студії національного інформаційного агентства України – Укрінформ, було проведено брифінг за участю представників промисловості, громадських організацій, політиків та науковців.

 

Учасники:
Шейх Емад Абу Алруб – президент Українсько-Арабської ділової ради;
Анатолій Кінах – Прем’єр-Міністр України (2001-2002 рр);
Віктор Мироненко – президент Асоціації «Високошвидкісні магістралі»;
Сергій Рудковський – голова правління Асоціації «Високошвидкісні магістралі»;
Володимир Ставнюк – голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Володимир Волков – перший заступник голови правління Асоціації «Високошвидкісні магістралі»; Віктор Ющенко – третій Президент України.
У ході брифінгу було обговорено стратегічно-важливого, для України та її партнерів, питання реалізації транзитного потенціалу за допомогою Чорноморсько-Каспійського проекту високошвидкісних залізниць через Україну – «ВСМ Китай-Україна-ЕС».
Особливої уваги заслуговує глибока зацікавленість іноземних інвесторів – Арабські, Китайські, Европейські та ін. ділові кола ¬– у реалізації цього проекту саме через Україну, та із значною локалізацією промислового виробництва для потреб проекту «ВСМ Китай-Україна-ЕС» саме в Україні.

За результатами проведення брифінгу:
1. підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Асоціацією «Високошвидкісні магістралі» та Українсько-арабською діловою радою;
2. представниками промислового будівництва, машинобудування (у тому числі міського пасажирського транспорту), науковцями та політиками (у томи числі державними діячами найвищого рангу) підписано відкрите звернення до Президента України, пана Зеленського В.О., та Прем’єр-Міністра України, пана Гончарука О.В.
Категорії: Без рубрики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.