Розширена нарада Асоціації «Високошвидкісні магістралі», з запрошенням громадських організацій і політиків

8 травня 2019 року в Києві, в приміщенні Торгово-промислової палати України, вул. Велика Житомирська, 33, відбулася розширена нарада Асоціації «Високошвидкісні магістралі», з запрошенням громадських організацій і політиків

 

В ході наради було:

Резолюцію підписали

Від Асоціації

«Високошвидкісні магістралі»,

Голова правління

С. Рудковський

Від Асоціації

«Український логістичний

альянс», Голова правління

В. Іващук

Від Українського союзу

промисловців і підприємців,

Президент

А. Кінах

 

Від Торгово-промислової

палати України,

Президент

Г.Чижиков

 

Від Товариства

українсько-китайської дружби,

Голова

О. Ситник

Від Українсько-арабської

ділової ради,

Голова

Шейх Емад Абу Алруб

Від Асоціації

національностей України,

Голова

Р. Тагієв

 

ХОЧЕМО ПІДКРЕСЛИТИ, ЩО ЦЯ РЕЗОЛЮЦІЯ Є ВІДКРИТОЮ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ УСІМА УЧАСНИКАМИ, ЯКІ ПОДІЛЯЮТЬ ЇЇ ДУХ ТА ЗМІСТ.

В ході обговорення прозвучали змістовні виступи Президента України 2005-2010 рр. В.А. Ющенка, Прем’єр-міністра України 2001-2002 рр. А.К. Кінаха, Президента Торгово-промислової палати України Г.Д. Чижикова, керівників та представників всіх громадських організацій, які підписали Резолюцію, а також заступника Міністра інфраструктури України В.М. Довганя і директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» А.К. Саболевського.

МИ НАДЗВИЧАЙНО ВДЯЧНІ УСІМ ПРОМОВЦЯМ ТА УЧАСНИКАМ НАРАДИ ЗА ТЕПЛІ СЛОВА ТА РЕАЛЬНІ ДІЇ ПІДТРИМКИ І ПОБАЖАННЯ НА МАЙБУТНЄ ДЛЯ НАШОЇ АСОЦІАЦІЇ ТА УСЬОГО МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ ВИСОКОШВИДКІСНОЇ МАГІСТРАЛІ КАСПІЙСЬКО-ЧОРНОМОРСЬКОГО МАРШРУТУ!

З доповіддю та презентацією щодо проекту міжнародної високошвидкісної  магістралі Каспійсько-Чорноморського маршруту від Асоціації «Високошвидкісні магістралі» виступили голова Правління Асоціації С.В. Рудковський та Президент Асоціації В.К. Мироненко.

Екологічні аспекти проекту у своєму виступі висвітлила В.С. Ковтун, керівник науково-виробничої компанії «Смарт Лекс Груп», одного із співзасновників Асоціації «Високошвидкісні магістралі».

А перший заступник голови Правління Асоціації В.В. Волков зауважив, що ініційований Асоціацією проект високошвидкісної  магістралі не тільки закладає підвалини нової, екокреативної економіки, але й нової моделі відносин громадського суспільства і влади при реалізації усіх майбутніх великих проектів України!

Асоціація «Високошвидкісні магістралі» висловлює свою щиру вдячність Президентові Торгово-промислової палати України пану Геннадію Чижикову за надану велику організаційну допомогу у проведенні розширеного засідання Асоціації!

 

Категорії: ВШМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.