У Києві 10 квітня 2019 р. відбудеться міжнародний круглий стіл “Високошвидкісна магістраль Шовкового шляху. Об’єднуючи континенти”

10 квітня у Києві за ініціативою Асоціації “Високошвидкісні магістралі” відбудеться засідання міжнародного круглого столу “Високошвидкісна магістраль Шовкового шляху. Об’єднуючи континенти”. Про це повідомив президент Асоціації Віктор Мироненко. За його словами метою заходу є обговорення реалізації транзитного потенціалу України та захист її економічних інтересів.

   “Члени Асоціації стурбовані відсутністю у програмах кандидатів у Президенти України чіткого плану щодо подальшого розвитку економіки України, зокрема використання її транзитного потенціалу”, – зазначили у Асоціації  “Високошвидкісні магістралі”. 

    На засідання круглого столу запрошені Надзвичайні Повноважні Посли з 12 країн світу, відомі політики, промисловці та вчені. Основними темами круглого столу стануть — модернізація національної економіки України та план заходів щодо розвитку транзитного потенціалу країни, зокрема через реалізацію міжнародного інфраструктурного проекту  високошвидкісної магістралі Шовкового шляху. 

   “Будівництво високошвидкісної магістралі Шовкового шляху – це перший міжнародний проект, в якому ініціатива походить від України і від якого країна може отримати чимало економічних преференцій”, – зазначив президент Асоціації “Високошвидкісні магістралі” Віктор Мироненко. 

 

До складу Асоціації “Високошвидкісні магістралі” увійшли університети залізничного та морського транспорту України, проектні інститути, а також Варшавський технологічний університет. Основна мета Асоціації – реалізація транзитного потенціалу України та країн-партнерів Каспійсько-Чорноморського маршруту Шовкового Шляху, залучення іноземних інвестицій до економіки України для будівництва високошвидкісної магістралі.

Категорії: ВШМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.